...повернутись до турів

«Угорський чардаш»

(фестиваль леквару на Закарпатті)

Субота.
8:00 –виїзд зі Львова.Переїзд до Стрия.
Екскурсія на молочну ферму «МУККО».
Процес дозрівання продукції в обладнаних кімнатах визрівання зі сталими вологістю та температурою займає кілька місяців, і допитливим туристам продемонструють це царство сиру під час екскурсії до сироварні. Також Ви матимете можливість відвідати наші ферми, де зможете ознайомитись з цікавим процесом тваринництва. А на дегустації ви відчуєте себе в швейцарських Альпах, ще й додому привезете унікальних делікатесів.
Переїзд до Сваляви.
Маленьке Закарпатське містечко,столиця мінеральних вод.Оглядова екскурсія «Пам’ятки Сваляви».Серед цих пам’яток є справжня перлина народної закарпатської лемківської архітектури – церква Святого Михайла, яка розташована на околиці міста (колись це було передмістя Сваляви – Бистрий). Є ще декілька культових споруд у місті.
Наприклад, костел Успіння Діви Марії .Ще у центрі є православна церква Різдва Пресвятої Богородиці, яка є просто колишньою греко-католицькою церквою (1778).
Переїзд в с.Геча ,де відбудеться унікальний фестиваль леквару. Унікальний, насамперед, через те, що він демонструє можливість побачити давні національні традиції, пов’язані з варінням сливового лекварю та приготуванням страв на його основі.
Леквар – традиційне закарпатське сливове повидло, що вариться за спеціальною технологією, на відкритому вогні у великому казані. Процес триває 7-8 годин, а подекуди й добу. Як правило, цукру у традиційний леквар не додають, а після довгого виварювання він виходить густим і ароматним: зі ста кілограмів слив звариться 50 літрів густого леквару.Вечеря .Ночівля.

Неділя.
Виїзд до Берегово.Відвідання термалів.Повернення до Львова.

Вартіть туру:1600,00 грн
У вартість входить:
автобусні послуги по маршруту;
екскурсія в Сваляві;
угорська вечірка;
сніданок;
проживання -1 ніч;
супровід представника фірми;
Додаткова оплата:
вхідні квитки в термали, дегустація «МУККО»-50 грн;
особисті витрати.