...повернутись до турів

“Українська коломийка”

Програма туру

1день- 30.08.2016р
Зустріч групи в аеропорту.Трансфер до готелю.Розселення.Обідо-вечеря.
Пішохідна екскурсія «Кнайпи Львова»:ви відвідаєте найвідоміші кав’ярні міста, де Вас обов’язково пригостять: філіжанкою запашної кави .Це кава з корицею, яєчним жовтком і просто …кава. Вільний час

2 день-31.08.2016 р.
Сніданок.Екскурсія «Львів – перлина Європи ”: пл. Ринок, аптека-музей, Італійський дворик, Ратуша, Костел, Каплиця Боїмів Обід в ресторані.Вільний час.Ввечері – вистава в Оперному театрі (включено екскурсію).

3 день-1.09.2016 р.
Сніданок.Автобусна екскурсія «Золота підкова»: «Золота підкова Льві́вщини» популярний туристичний маршрут найбільш відомими замками Львівської області. Назву "Золота підкова" отримав через розташування замків дугою, що схожа на підкову. Ви відвідаєте Олеський, Золочівський та Підгорецький Замки. Повернення до Львова.Обідо-вечеря в ресторані.Вільний час.

4 день-2.09.2016 р.
Сніданок. Шевченківський гай. В північно-східній частині древнього Львова, недалеко від Високого замку, у мальовничому парку, що зветься Шевченківський гай, знаходиться одна з найбільших перлин міста - Музей народної архітектури та побуту у Львові. Обід. Екскурсія «Музей пива».Перший в Україні Музей-пивоваріння пощею понад 500 кв.м.,міститься в будівлі ХІХ ст..Музей запрошує Вас здійснити подорож в історію виготовлення та споживання пива не лише на теренах нашої країни,але й по всьому світу,Починаючи з давніх часів до сучасності. www.lvivbeermuseum.com/uk/muzey.

5 день-3.09.2016р.
Сніданок.
Виїзд в Карпати на свято бринзи.Екскурсія на водоспад (м.Яремче).
Водоспад "Пробій" (Яремчанський водоспад) є одним з найвідоміших карпат- ських водоспадів. Це дуже красиве місце - довга ущелина в скелях, по дну якого тече ріка Прут, закінчується порогами і водоспадом. Через водоспад перекинуть місток, що служить як відпочиваючим-шанувальникам краси, що постійно товпляться тут, так і прихильникам зануритися в стихію звисоти Водоспад має перепад висоти 12 м і, будучи могутнім по силі голосу і стихії, справедливо може бути названий українською Ніагарою.Приїзд та розміщення в готелі.
Вечір знайомств. Вечеря в ресторані в гуцульському дусі: Крученики, банош, та гуцульські смаколики!!!
Забава аж до ранку з гуцульськими музиками!!!!

6 день-4.09.2016 р.
Сніданок. Виїзд на фестиваль.. Танці, бринза, ФЕСТИВАЛЬ!!!
Огляд параду сіл різних регіонів Гуцульщини (трембітарі, старожили, самобутні фольклорні колективи). Святковий концерт під відкритим небом. Виставка-продаж, де можна скуштувати різноманітні страви, що виставляються мешканцями сіл та придбати бринзу безлічі сортів.Виїзд до Львова. Прибуття до Львова пізно ввечері.

7 день- 5.09.2016 р.
Сніданок.Звільнення номерів .трансфер в аеропорт.

Вартість туру:320 $ з особи
У вартість входить:
харчування – сніданки ,обіди ;
проживання -5 ночей у Львові,1 ніч в Карпатах;
екскурсії :оглядова,«Кнайпи Львова» ,Музей пива ,Оперний театр, «Львів-перлина Європи»,«Золота підкова»,Шевченківський гай;
трансфер вокзал- отель- вокзал;
Транспортне обслуговування, супровід перекладача

Додаткова оплата:авіа переліт, особисті витрати