...повернутись до турів

«ЛЕГЕНДИ СИНЬОГОРИ»

Львів -Рогатин – Галич - Крилос - Погоня - Манявський скит - с.Гута-Львів

1день
7:00 –виїзд зі Львова.
Зупинка в Рогатині,де розташована Церква Святого Духа - одна з найдавніших православних святинь України. Дерев’яна церква святого Духа (1598р.) є однією із найдовершеніших зразків галицької народної дерев’яної архітектури, належить до найцінніших сакральних споруд світу та занесена в список світової спадщини ЮНЕСКО.
У ній знаходиться унікальний п’ятиярусний ренесансно-бароковий іконостас (1650р.), який є одним із трьох найстаріших іконостасів України. Галич та Крилос .
Це центральна частина княжого Галича, столиці Галицько-Волинського князівства, яке дало назву Галичині та галичанам та зараз належить до Національного-історичного заповідника “Давній Галич”. З княжих часів залишилися могутні вали та фундаменти Успенського храму (1157р.), також варто оглянути Василівську каплицю (1500р.), Митрополичі палати (XVIII ст.), церкву Успіння Пресвятої Богородиці (XVI ст.), Княжу криницю з цілющою водою та Музей архітектури і побуту Прикарпаття.Івано-Фрвнківськ.
Зупинка на обід в ресторані (100 грн).Продовження нашої подорожі.Седо Погоня. Монастир Успіння Матері Божої . У цьому мальовничому селі серед букових лісів знаходиться відоме на всю Галичину відпустове місце – монастир Успіння Матері Божої. Головною святинею монастиря є чудотворна ікона Матері Божої (XVII ст.), яку здавна називають “Цариця Покуття”.
Екскурсія «Манявський скит».Приїзд в с.Гуту. Розміщення пансіонаті «Синьогора» (резиденція Президента України).
19:00 –початок гуцульської забави!!! Вас пригостять смаколиками справжньої гуцульської кухні під запальні звуки музики!!!

2день
Пізній сніданок.Екскурсія «На каву до Президента».
Огляд території,де розміщенні об’єкти проживання Президента України.Вільний час.16:00 –виїзд до Львова.

Вартість туру: 1350,00 грн (номер стандарт)
У вартість туру входить:
автобусне обслуговування по маршруту;
сніданок;
вечеря з живою музикою;
екскурсія Рогатин (Церква св..Духа),с.Погоня,«Манявський скит»;
сніданок;
вечеря з гуцульською музикою,проживання 2дні/1 ніч;

Додаткові оплати:
Екскурсія на територію Президента -50 грн (Обов’язково дані внутрішнього паспорту за три дні до виїзду);
вхідні квитки : церква св. Духа в Рогатині: загальний і пенсійний – 15 грн., студенти – 10 грн., учні – 5 грн.;
В церквах Погоні та на Манявському скиті –добровільні пожертви;
“Музей історії давнього Галича” в Крилосі (загальний і пенсійний - 20 грн., студентський і учнівський - 10 грн.). рбід в Іівано-Франківську (ресторан) -80-100 грн;собисті витрати.