...повернутись до турів

«Білий птах з чорною ознакою»

16-17 червня 2019 року

День нароження Івана Миколайчука

1день.
6:00 – збір групи.
6:15 –виїзд. Початок подорожі.
Зупинка в Рогатині,де розташована Церква Святого Духа - одна з найдавніших православних святинь України. Дерев’яна церква святого Духа (1598р.) є однією із найдовершеніших зразків галицької народної дерев’яної архітектури, належить до найцінніших сакральних споруд світу та занесена в список світової спадщини ЮНЕСКО. У ній знаходиться унікальний п’ятиярусний ренесансно-бароковий іконостас (1650р.), який є одним із трьох найстаріших іконостасів України.
Переїзд в Івано-Франківськ на обід.(додаткова оплата -100 грн).
Виїзд до Чорторії-. Найцікавіше село Кіцманщині, безумовно, Чорторія. Тут є на що подивитися туристові: замок-палац, дерев’яна церква, лебедині озера… Але, перш за все Чорторія – батьківщина українського кіноактора, сценариста і режисера Івана Васильовича Миколайчука. Його називали обличчям і душею українського поетичного кіно.
Жоден українським фільм 60 – 70х років ХХ століття не обходився без його участі. Ось що казав про Миколайчука Сергій Параджанов: «Я не знаю більш національного народного генія… До нього це був Довженко». Виїзд до Чернівців. Розміщення в готелі.
Екскурсія «Чернівці -перлина Європи»:Університет (колишня Резиденція Буковинських митрополитів), Музично-драматичний театр, Вірменська церква ,Міська ратуша, Кафедральний собор Святого Духа, Миколаївська церква.Обід (дод.оплата).
Виїзд до Львова.По дорозі зупинка в.Селі Погоня. Монастир Успіння Матері Божої . У цьому мальовничому селі серед букових лісів знаходиться відоме на всю Галичину відпустове місце – монастир Успіння Матері Божої. Головною святинею монастиря є чудотворна ікона Матері Божої (XVII ст.), яку здавна називають “Цариця Покуття”.
Забава в ресторані.Ночівля.

2 день.
Сніданок.
Звільнення номерів .Переїзд до Хотина.
Зупинка в Хотинській фортеці.Продовження подорожі. Кам’янець-подільський. Оглядова екскурсія.Виїзд до Львова.

Вартість туру: 1350,00 грн
У вартість входить:
автобусні послуги по маршруту;
проживання -1 ніч;
сніданок;
забава в ресторані;
екскурсії згідно програми;
супровід представника фірми
Додаткова оплата:
обіди;
особисті витрати
вхідні квитки в туристичні об’єкти:
церква св. Духа в Рогатині:
дорослі - 20 грн.;
студенти - 10 грн.;
діти - 5 грн.;
Чортория - дорослі - 20 грн.;
студенти - 10 грн.;
діти - 5 грн.;
Чернівецький університет (загальний – 45 грн., студенти – 20 грн., учні – 15 грн.);
Хотинська фортеця -50 грн (дорослі).25 грн –учні та студенти (при наявності квитка);