...повернутись до турів

SPA — вихідні в ХАЙДУСОБОСЛО

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
27 10,12 4,22 25 1,8 13,27 11 22 12
Хайдусобосло – відомий угорський термальний курорт, відкритий внаслідок пошуку нафти у 1925 році. Курорт пропонує гостям незабутній відпочинок на термальних водах з широким спектром процедур в закритих і відкритих басейнах. Купання в термальних водах температурою 25-38° С використовується не тільки для задоволення, а і для лікування. Вуглецево- содова вода відрізняється високим вмістом солі, соди, йоду, брому, фтору, заліза, марганцю. В складі води понад 20 розчинних мінералів, серед яких і бітум, який разом з йодом надає воді темно коричневий колір.

ДЕНЬ 1
Екскурсійна програма “Зустріч з середньовічним Львовом”
Вечірній виїзд зі Львова . Перетин українсько-угорського кордону.

ДЕНЬ 2
Прибуття в місто Хайдусобосло. Поселення. Відвідування найбільшого купального комплексу Європи HUNGAROSPA( hungarospa.hu) та критого водно-розважального парку Аква Палас. Вечір знайомств в кафе.

ДЕНЬ 3
Відвідування термальних джерел. Для бажаючих пропонуємо поїздку в місто Дебрецен — південну столицю Угорщини та друге за величиною місто країни, де є можливість відвідати водний парк „Аквактікум” ( 9 басейнів, печери, джакузі, водоспади, сауна, солярій та водні гірки ), також до ваших послуг торговельний центр „Форум”. Повернення в Хайдусобосло.

ДЕНЬ4
Відпочинок на термальних джерелах.

ДЕНЬ 5
Звільнення номерів.Відвідування купалень. Переїзд в Токай – місто, де народилось королівське вино „Токай”, місто-улюбленець всіх туристів. Відвідування винного погребу, де гостинні господарі відкриють таємницю виготовлення всесвітньо відомих токайських вин ( факультативно ). У Вас буде можливість скуштувати угорський гуляш, продегустувати та придбати різні сорти вин. Повернення на Україну.

Вартість -124 €
У вартість туру включено:
- автобусне обслуговування
- проживання в АРР,3 ночі
- супровід керівника групи
- медичне страхування

У вартість не включено:
- Консульський збір
- вхідні квитки
- дегустація вин