...повернутись до турів

«Краківська мозаїка» świąteczne zakupy

!!!БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

7-8-9 грудня 2018р.

1 день. П’ятниця
05.00 – виїзд зі Львова.

Перетин Польського кордону. Прибуття до Кракова.
Оглядова пішохідна екскурсія «Краків – королівське місто».
Місто – дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і звичайно милими польськими жартами.
У ньому потрібно зупинитися для того щоб від Барабакану пройтися по Флорианській вулиці до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шахматною забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи , Сукенніци – торгові ряди повні сувенірів і виробів краківських ремісників, Маріацький костел – базиліка, у якій знаходиться унікальний дерев’яний готичний вівтар.
Екскурсія на Вавельський пагорб: Відвідаєте Королівський замок(X-XIII в.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох.
Переїзд і поселення в готель «Сімпозіум» 4*. Вечеря. Нічліг.

2 день. Субота

Cніданок. поїздка в Закопане .Відвідання купалень Буковина Татранська (вх.квиток – 16 євро+ 5 євро доїзд).
Дитячі майданчики, гірки, сауни, парні і 12 басейнів з хвилями, парою, течіями - наповнені водою з термальних джерел, температура якої 28-36°С (www.termabukowina.pl).Переїзд в Закопане. Вільний час для самостійного знайомства з містом.
Закопане – це місто, атмосфера якого нагадує село-ідилію. Тут і гуральський фольклор, і жвавий рух великого міста на Крупувках, і чарівні пейзажі. А яке ж роздолля для лижників! Закопане, занурене влітку в натуральну зелень, а взимку – у снігові замети, лежить біля підніжжя Татрів. Місто-легенда, курорт із своєрідною аурою, інтригує своєю гірською індивідуальністю і приваблює.
Це столиця Підгалля та найвища місцевість з альпійським характером.Куліг (дод.25 євро) Розбійницький кулік - катання на санях, гуляння біля Розбійничого вогнища (Пікнік). В затишному місці Ви зможете самі посмажити на вогнищі ковбаски, випити гарячого вина та хорошому настрої в оточенні друзів провести дозвілля (факультативно 20€). Повернення в готель. Нічліг.

3 день. Неділя

Сніданок. Виселення з готелю. Факультативна екскурсія «Соляні копальні Вєлічка» (25 євро).
Вєлічка, містечко поблизу Кракова, це один із найдавніших центрів розробки кам'яної солі в Європі.
Ще з часів середньовіччя це місце носило горду назву Magnum Sal (Wielka Sól) і було джерелом багатства країни. У стародавніх польських землях сіль використовувалася навіть як платіжний засіб (у формі соляного каміння), замінюючи металеві гроші.
Сьогодні соляні копальні Вєлічки – це один із найвідоміших і найбільш відвідуваний туристами об'єктів. Повернення на Україну. Прибуття до Львова.

ВАРТІСТЬ ТУРУ – 135€
(оплата туру проводиться в гривнях по комерційному курсу)

У вартість туру включено:
• проживання в готелях 4*;
• сніданки;
• оглядова екскурсії по Кракову;
• автобусне обслуговування по маршруту;
• супровід представником тур.фірми; .

У вартість туру НЕ включено:
• факультативні екскурсії;
• страховий поліс.