...повернутись до турів

«Бурштинове намисто»

Львів - Рига - Юрмала - Талінн - Вільнюс – Тракай - Львів

1 день.
20:00 – виїзд зі Львова(залізничний вокзал).Нічний переїзд.

2 день.
Прибуття до Риги.Поселення в готелі.
Пішохідна екскурсія по Старому місті – Міська Ратуша, Будинок Чорноголо- вих, Двір Конвенту, кріпосні стіни і вежі, Церква Св.Петра і Домський Собор.
Центр міста-Пам'ятник Свободи, Бульварне кільце і парки. У вас буде можли- вість погуляти по вузьких вуличках Старого міста, де чутна хода «гучних сто- літь», посидіти в затишних кафе і скуштувати відомий ризькийбальзам з кавою і шоколадом.
Вільний час. Пропонуємо відвідати центр відпочинку «LIDO», де в улюбленому місці відпочинку на березі Даугави, можна насолодитися відмінною латишської кухнею і пивом, приготованим місцевими пивоварами, або автентичний середньовічний ресторан «Розенграль».
Увечері три міських дерев'яних кораблики - 100-річна Darling і зовсім юні Марія і Ребека запрошують Вас на захоплюючу годинну прогулянку по міському каналу і річці Даугаві вздовж парків, історичних будівель і панорами Старого міста. За бажанням за додаткову плату - вечерю в одному із запропонова них ресторанів за вибором (оріентовно 25 євро)
Екскурсія в Юрмалу (додат. 10 євро)- найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки.
Історія міста-курорту. Район від Лиелупе до Дубулти з самобутньою дерев'яною забудовою і сучасними будівлями. Концертний зал в Дзінтарі, де проходять популярні фестивалі та конкурси. Наприкінці екскурсії у Вас буде можливість погуляти по центральній пішохідній вулиці міста - вулиці Йомас, відвідати міський музей, придбати сувеніри на пам'ять, посидіти в затишних вуличних кафе і про гулятися по берегу моря. Нічліг.

3 день.
Сніданок.
Переїзд до Талінна .Екскурсія «Старе місто» У Старому місті знаходяться побудована 1404 року Таллінская ратуша, церква Святого Миколая, церква Святого Олафа (Олевісте) (до кінця XIX століття - найвища будівля світу), церква Святого духа, Домський собор, Домініканський монастир, а також православний собор Олександра Невського та церква Миколи Чудотворця.
Цитадель фортеці - орденський замок Тоомпеа (ест. Toompea loss) XII-XIV століть, інша назва - Вишгород (ест. Toompea), мав башти Ландскроні (Корона країни), Стюре-ден-Керл (Відбий ворога, зараз зруйнована), Пільштікер (точильщик стріл), найвища - 48-метрова вежа Пикк Херман («Довгий Герман») (ест. Pikk Hermann), зведена на 1360-1370 роках.
Прапор на вершині Довгого Германа є одним із символів Естонії. В перебудованому замку Тоомпеа розташований парламент Естонії Рійгікогу.

Вільний час.
У вільний час рекомендуємо:
- відвідати старовинну вежу-музей Кік-ін-де-Кьок тапідземелля бастіонів(20€).
- А після цього посмакувати справжнього талліннського лікеру – «Дегустація лікерів» (25€ дорослі, 10€ діти - безалкогольний);
Ночівля.

4 день.
Сніданок.
Переїзд до Вільнюса.Вечірній Вільнюс.Самостійна екскурсія старими вуличками.
Нічліг.

5 день.
Сніданок.
Екскурсія «Вільнюс». Основна характерна особливість міста - своєрідне змішання культур.
Побудовані в різних архітектурних стилях костели - Св. Анни, Св. Казимира, Кафед- ральний собор і церкви Св. Миколая та Св. Духа - предмет гордості міста. Вельми химерні вулиці і дво- рики, Єврейський квартал і університет, вежа Гедімінаса і палац правителів. У вас буде можливість погу ляти по місту, розташованому на мальовничому березі річки Неріс, відвідати симпатичні ресторанчики, купити сувеніри на пам'ять.
Екскурсія в місто Тракай(15євро) - стародавню столицю князівства Литовського. Місто розташоване серед озер, над водами найбільшого озера Гальве велично підносяться готичні вежі замку, колись головної резиденції великого князя Вітаутаса.
Зараз це - єдиний острівний замок у всій Центральній Європі, де діє історичний музей і знаходиться експозиція творів прикладного мистецтва. Відвіду вання замку. Нічний переїзд до Львова.Переїзд до Львова.

Вартість туру - 235€
У вартість входить:
проїзд автобусом єврокласу по маршруту ;
проживання 4 ночі (готель 3*), харчу- вання сніданки, оглядові екскурсії : Рига, Вільнюс, Таллін;
супровід представника фірми;

Додаткова оплата: , факультативні екскурсії , особисті витрати.
страховий поліс (покриття 30 000 євро)